Výroba - Tisk

Všívání

Všívat lze suplementy od formátu A6 (105 x 148 mm) do formátu titulu (215 x 270 mm). Gramáž suplementu pro všívání není omezena. Všívání jednolistých suplementů o velikosti shodné s formátem časopisu. Suplement je nutné vyrobit s klopou na delší straně o šíři min. 10 cm. Tato klopa vytvoří umělý hřbet a po všití též protější list suplementu. Na stranách suplementu, které budou po oříznutí tvořit vnější hrany titulu, musí být ponechán přesah 4 mm přes čistý formát titulu pro ořez.

Vlepování

  • Vlepovat lze jak na obálku (ručně), tak do bloku, do velikosti formátu titulu zmenšeného o 10 mm, aby nedocházelo k vyčnívání (max. 205 x 260 mm).
  • Předpokladem je objednání inzertní plochy pod vlep o velikosti přiměřené vlepovanému suplementu.
  • Vlepování na vnější strany obálky provádíme nepermanentním lepidlem a titul je nutné balit do fólie. Vlepování do bloku na pozici provádíme permanentním i nepermanentním lepidlem.

Vkládání

Vkládat lze suplementy od formátu A6 (105 x 148 mm) do formátu titulu zmenšeného o 10 mm (max. 205 x 260 mm). Gramáž suplementu pro vkládání není omezena. 3D předměty pouze do síly 3 mm se současným fóliováním titulu. Jiné druhy suplementů lze vkládat pouze po provedených zkouškách. K tomu je nutno dodat s minimálně týdenním předstihem 200 kusů vzorků.

Nejnovější vydání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky